Serwis​

Oferujemy szereg usług serwisowych​

Nasze usługi

Oferujemy konserwację urządzeń klimatyzacyjnych, wentylacyjnych oraz grzewczych, których zadaniem jest zapewnienie odpowiedniego komfortu termicznego w twoim domu lub firmie.

Regularna konserwacja jest bardzo istotnym czynnikiem wpływającym na poprawę jakości powietrza w pomieszczeniu. Pozwala ona również na zmniejszenie zużycia energii elektrycznej oraz minimalizuje ryzyko występowania awarii. Wykonujemy przeglądy gwarancyjne jak i pogwarancyjne urządzeń HVAC, wiemy jak istotna jest ich niezawodność, zwłaszcza w okresach gdy pracują one z pełną wydajnością i w sposób nieprzerwany.

Wykonywane przez nas usługi konserwacyjne oraz serwisowe są przeprowadzane z najwyższą starannością, aby każdy nasz klient mógł korzystać z pełni możliwości swoich urządzeń w sposób bezpieczny i komfortowy.

Masz pytanie?
Chcesz dowiedzieć się więcej?​

Skontaktuj się z nami poprzez formularz kontaktowy, drogą mailową lub telefonicznie. Nasz doradca z przyjemnością przedstawi Państwu naszą ofertę oraz odpowie na wszelkie pytania.

Klimatyzacja

Zadbaj o komfort termiczny w Twoim domu. Nowoczesny system klimatyzacji zapewni odpowiednią temperaturę niezależnie od pory roku.

Pompa ciepła

Jest to urządzenie służące do ogrzewania budynków, przetwarzające energię pierwotną na ciepło.

Rekuperacja

Rekuperacja to rodzaj wentylacji mechanicznej charakteryzującej się możliwością odzysku ciepła.